Medya
MEDYA

Ödüller

ÜNLÜ & Co, Euromoney tarafından  “Yatırım Bankacılığı” kategorisinde Türkiye’nin Pazar Lideri seçildi

ÜNLÜ & Co, Euromoney tarafından “Yatırım Bankacılığı” kategorisinde Türkiye’nin Pazar Lideri seçildi

Ocak 2024
ÜNLÜ & Co, küresel olarak endüstrinin referans noktası olmaya devam eden Euromoney Dergisi’nin “Market Leaders/ Pazar Liderleri” sıralamasında Yatırım Bankacılığı kategorisinde ‘Türkiye Pazar Lideri’ olarak yerini aldı. Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mahmut L. Ünlü, “ÜNLÜ & Co olarak 1996 yılından bu yana deneyim kazanan ve sektörün şekillenmesine katkı sağlayan bir kurum olmaya çalıştık. Aldığımız bu ödüller, yer aldığımız önemli sıralamalar, hedeflerimiziçin başarılı adımlar attığımızın bir göstergesi. Sektörümüzde fark yaratan güçlü, yenilikçi ve istikrarlı işlere imza atmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

ÜNLÜ & Co’ya EMEA Finance’ten üç ödül

ÜNLÜ & Co’ya EMEA Finance’ten üç ödül

Haziran 2023
ÜNLÜ & Co, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika piyasalarının önde gelen finans dergilerinden Londra merkezli EMEA Finance tarafından düzenlenen Achievement Awards 2022’de, üç prestijli ödülün sahibi oldu. ÜNLÜ & Co, 8 Haziran Perşembe akşamı Londra’da düzenlenen ödül töreninde Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Birleşme ve Satın Alma Şirketi ödülünü kazanırken, danışmanlığını gerçekleştirdiği DeFacto’nun azınlık hisselerinin EBRD’ye satışı işlemi de Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Birleşme ve Satın Alma İşlemi (Mid-Cap) ödülüne layık görüldü. Ayrıca ÜNLÜ & Co liderliğinde gerçekleşen Hitit Bilgisayar Hizmetleri’nin halka arzı da Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Halka Arzı (Mid-Cap) ödülünü kazandı.

ÜNLÜ & Co, Euromoney tarafından  “Yatırım Bankacılığı” kategorisinde Türkiye’nin Pazar Lideri seçildi

ÜNLÜ & Co, Euromoney tarafından “Yatırım Bankacılığı” kategorisinde Türkiye’nin Pazar Lideri seçildi

Ocak 2023
ÜNLÜ & Co, uluslararası arenada dikkat çekmeye devam ediyor. Küresel sermaye piyasalarının öncü yayınlarından Euromoney Dergisi, “Market Leaders/ Pazar Liderleri” sıralamasında “Yatırım Bankacılığı” kategorisinde pazar lideri olarak ÜNLÜ & Co’ya yer verdi. ÜNLÜ & Co, geçtiğimiz yıllarda başta M&A işlemleri olmak üzere sermaye piyasalarında yürüttüğü tutarlı ve etkili faaliyetler ile “Pazar Lideri” olarak sıralamaya dahil edilirken, yapılan değerlendirmede 2021 Nisan ayından itibaren tamamladığı beş M&A işlemi ve konsorsiyum lideri olduğu başarılı Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş. halka arzının öne çıktığı görüldü. Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mahmut L. Ünlü, “ÜNLÜ & Co olarak 1996 yılından bu yana deneyim kazanan ve sektörün şekillenmesine katkı sağlayan bir yapımız var. M&A işlemlerinde Türkiye’nin lider kuruluşuyuz. Euromoney dergisinin “Market Leaders” listesinde en üstte yer almak gurur verici” dedi.